İndirim!
Stokta

At Kestanesi

34.68 

At Kestanesi şimdi Çerçi Yusuf’la sizlerle…

At kestanesinin kullanışı ve faydalarını açıklama kısmında bulabilirsiniz.

Açıklama

  • At Kestanesi Faydaları:
  • At kestanesi güçlü antienflamatuar özelliklere sahiptir. At kestanesi ekstresi, bu özelliği sayesinde kronik venöz yetmezlik, travma, cerrahi veya yaralanmalara bağlı iltihabı azaltabilir. Ayrıca ağrıyı ve şişmeyi azaltarak hemoroit semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir.
    Antioksidan özelliği olan at kestanesi ekstresi, serbest radikallerin neden olduğu hücresel hasara karşı korunmaya yardımcı olabilir. İltihap ve şişkinlik önleyici özellikleri ile at kestanesinin kısırlığa dahi çözüm olabileceği düşünülmektedir. Yumurtalıkların yakınındaki damarların şişmesi kısırlığa neden olabilir. At kestanesi ekstraktında keşfedilen bir bileşiğin, varikosel ile ilişkili infertilitesi olan erkeklerde sperm kalitesini arttırdığı ve varikoseli azalttığı bulunmuştur

 

  • At Kestanesi Nasıl Kullanılır?
  • Kişisel bakım ürünlerinde çokça kullanılan bir bileşen olan bu bitkiden üretilen at kestanesi kremleri bulunmaktadır. At kestanesi yağı ve at kestanesi jeli diğer önemli ürünler arasında yer almaktadır. At kestanesi balsamı da popülerdir.
  • At kestanesi yağı masaj yağı olarak kullanılabilir. Saçlara, şampuana birkaç damla katıp masaj yaparak uygulanabilir. At kestanesi yağı ve kremi gece yatmadan önce cilde uygulanabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“At Kestanesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir