İndirim!
Stokta

Kayısı Kremi 50 Ml

64.90 

İçeriğinde bulunan kayısı çekirdeği yağı, A vitamini, E vitamini, kalsiyum, magnezyum, karotin, betakaroten ve bal mumu ile özel olarak formüle edilmiştir. Size ve sağlığınıza iyi gelen her şey Çerçi Yusuf da…

Açıklama

Ürün İçeriği

İçeriğinde bulunan kayısı çekirdeği yağı, A vitamini, E vitamini, kalsiyum, magnezyum, karotin, betakaroten ve bal mumu ile özel olarak formüle edilmiştir.

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı çekirdeği yağı yüz ve vücut için yoğun nemlendiricili bir yağ türüdür. Tüm cilt tiplerine kullanımı uygundur. Yaşlanma karşıtı olan kayısı çekirdeği yağ kırışıklıkları gidererek cildi gençleştirmektedir.

Kayısı Çekirdeği Kremi Ürün Özellikleri

Günlük cilt bakımı için el, yüz ve vücut kremidir. Aktif doğal yağlar sayesinde cildinize yağlandırmadan yumuşaklık vererek ipeksi bir doku sağlamasına yardımcı olur.

Günlük cilt bakımı için kullanılan ideal nemlendirici ve gerginleştirici doğal bakım kremidir. Gözaltı kırışıklıkları, göz çevresi, yüz ve cilt bakım ürünüdür. Kuru ciltler için yoğun nemlendiricilik sağlamaktadır.

İçeriğindeki karışım sayesinde gözaltında ve cildinizdeki ölü cilt hücrelerini yenileyerek kırışıklığı gidermektedir. Hücrelerin yaşlanmasını geciktirmektedir. Aktif doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi yağlandırmadan yumuşaklık, parlaklık ve tazelik vererek gençleştirmektedir.

Kimyasal taşıyıcılar yerine %100 doğal balmumu kullanılmıştır. Cilt yanıklarına, pişiklere, lekelere ve güneş yanığına karşı etkilidir. Kuru, yıpranmış ve hassas ciltleri tedavi etmektedir. Zenginleştirilmiş E vitaminleri sayesinde gün boyu kullanabileceğiniz doğal nemlendirici kremdir.

Ürün Kullanımı

Doğacı kayısı kremi; kayısı sabunu ile temizlenen cilde gün boyu uygulanabilmektedir. Kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.

Uyarı

Haricen kullanılıp gözle temas etmemelidir. Uygulamadan sonra güneş ışınlarından uzak durulmalıdır. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kayısı Kremi 50 Ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir