İndirim!
Stokta

Üzüm Pestili

84.88 

Üzüm pestili tamamen doğal ortamlarda üretilip %100 üzüm den üretilmektedir.

Açıklama

Üzüm pestilinin faydaları arasında;
· Birbirinden farklı pek çok mineral ile vitamin içermesi ve ayrıca biyolojik değeri yüksek proteinlere de sahip olması nedeniyle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde çok önemli ve faydalı bir üründür.

· Özellikle içerdiği kansere karşı etkisi kanıtlanmış selenyum minerali sayesinde her tür kansere karşı koruyucu etkisi bulunan bu doğal ürün koruyucu yönüyle de ortaya çıkmaktadır.

· İçerdiği birbirinden önemli besin kaynakları sayesinde kalp, sinir ve kas hücrelerini etkili bir şekilde çalıştırır. Kalp damar hastalıkları ile kansızlığın da çaresi bu doğal üründedir.

· Kısırlık ve iktidarsızlık gibi sorunlara da içerdiği yüksek enerji, besin, vitamin ve mineraller sayesinde çözüm olmaktadır.

· İnsan vücudu için çok gerekli olan çinko, kalsiyum, fosfor ve potasyum açısından tam bir kaynaktır.

· Vücudun hücre ve dokularının yenilenmesinde önemli bir yeri olan A, B, D, E ve K grubu vitaminlere sahip olmasının yanında vücuttaki su dengesinin korunmasına da faydası vardır.

Bu derece çok fayda ve yararı birlikte içeren bu ürünün hem kendimiz hem de yakınlarımızın tarafından yeterli miktarda tüketimini sağlamamız gerektiğini unutmamalıyız.
Size ve sağlığınıza iyi gelecek her şey Çerçi Yusuf da…

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Üzüm Pestili” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir